Wesele na rockowo – oryginalnie z pazurem!

wesele

Wesele na rockowo – niektóre pary narzeczonych marzą o tym, by dzień ich ślubu i wesela był maksymalnie romantyczny, pełen delikatnych kolorów, spokojnej muzyki…Jednak część z nich pragnie, by przyjęcie weselne było nieco mniej ugrzecznione, by pojawiły się na nim nieco ostrzejsze rytmy, słowem – by było rockowo, z przytupem, niebanalnie!

Co powiecie na wesele na rockowo?

Oczywiście nie mamy tym przypadku na myśli wyłącznie muzyki, choć ona stanowi tutaj bardzo istotny element. Ślub i wesele w klimatach rockowych to bowiem także odpowiednie stylizacje Pary Młodej. Kobieta jak najbardziej może do swojej ślubnej sukni dopasować stylową ramoneskę, paznokcie i usta malując zaś na czerwono. Rock’n’rollowe klimaty jak najbardziej ujawnić mogą się poprzez nieco mocniejsze niż zwykle makijaż oczu Panny Młodej albo rozkoszowaną sukienkę do kolan z tiulowym dołem. Ma być stylowo, z pazurem, bardzo ciekawie! Jest to także świetne rozwiązanie dla par, które mają widoczne tatuaże, a delikatny styl romantyczny mnie jest tym, czego w życiu poszukują. Pan Młody zdecydować się może na „szaloną muchę, niech pomyśli także o oryginalnych spinkach do mankietów czy innych ciekawych odcieniach. Kolorowe skarpetki także będą ok!

Dekoracje na rockowo!

Do ozdoby stołów użyć można jak najbardziej starych płyt winylowych, one bowiem w rewelacyjny sposób będą oddawały rock’n’rollowego ducha. Warto postawić na przykład na połączenie bieli i czerwieni z domieszką czerni – będzie ciekawie, niebanalnie, bardzo stylowo!

Tort oczywiście także nie może być standardowy. Na szczęście jednak pracownicy cukierni mogą wykonać dla Was taki, który w stu procentach wpisze się w klimat całości. Niechże zatem wypiek zdobią ćwieki, motywy gitary, a nawet czaszki – będzie się działo!

Jeśli poszukujecie dla siebie motywu przewodniego na ślub i przyjęcie weselne, koniecznie już teraz zajrzyjcie na www.towesele.pl. Gwarantujemy, że tutaj znajdziecie wszystko, co potrzeba, a Wasz Dzień będzie pod każdym względem idealny!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.