Obrazy z motywem miłosnym pomysłem na ślubny prezent!

 

obrazy recznie malowane

Nie da się ukryć, iż nie ma lepszego momentu na świętowanie miłości niż dzień ślubu i wesela. Para narzeczonych bardzo długo się do niego przygotowuje, robi wszystko, by ceremonia i przyjęcie wypadły jak najlepiej. Zaprasza bliskich, aby byli oni z nią w tych szczególnych chwilach. Goście weselni pragną natomiast obdarować Młodych wyjątkowymi upominkami, by byli oni odpowiedni wyposażeni na swa nową życiową drogę.

Co kupić Nowożeńcom?

Okazuje się, że ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się obrazy z motywami miłosnymi. Zapewne każdy, kto choć trochę interesuje się sztuką aranżacji wnętrz, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż dziś to jeden z najmodniejszych trendów. Można rzecz jasna postawić na dzieła przedstawiające sylwetki zakochanych, te z motywem serca, z romantycznymi hasłami – tak naprawdę dla każdej pary znajdzie się coś interesujące.

Tego typu obrazy w najlepszym wydaniu znaleźć można na fototap.pl. Wspaniale komponują się one zwłaszcza w przypadku pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym, glamour lub shabby chic, lecz nie tylko. Zadbano bowiem o to, by odpowiednie egzemplarze pasowały także do wnętrz bardzo nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych czy loftowych, BO i takich ostatnimi czasy nie brakuje.

A może obrazy przedstawiające panoramę?

Oczywiście obrazy z motywami miłosnymi to nie jedyne rozwiązanie na ślubno – weselny prezent. Wszak jak najbardziej można wybrać taki egzemplarz, który związany jest z hobby i zainteresowaniami zakochanych. Co to może być? Chociażby stylowe dzieła przedstawiające panoramę Nowego Jorku (kiedy para uwielbia to miasto albo też od dawna planuje podróż do niego), cudowne górskie czy leśne pejzaże, rowery, komiksowe postaci superbohaterów czy też motywy kulinarne. Wybór jest naprawdę ogromny, pamiętajmy jednak o tym, by każdorazowo uzależnić go od tego, co preferuje Młoda Para.

Coś specjalnego – obrazy ręcznie malowane!

To także częsty wybór gości weselnych. Dlaczego? Wszak nie da się ukryć, iż ręcznie malowane dzieła mają w sobie swoistą magię i niezwykłość, których na pewno nie da się porównać z niczym. Każde pociągnięcie pędzla jest tutaj istotne, każda linia znacząca, każdy kolor ważny. Oczywiście tego typu dzieła są nieco droższe od produkowanych taśmowo, ale specjaliści z branży aranżacji wnętrz podkreślają, że warto je kupić obrazy malowane ręcznie.

A może obrazy na praktycznym tle akrylowym?

Jest to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy wiemy o tym, iż Para Młoda planuje niebawem remont kuchni bądź łazienki (albo i innego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu). Okazuje się bowiem, że te egzemplarze wytrzymałą nawet sporą dawkę pary, zmienne temperatury i naprawdę niemała wilgotność powietrza – dlatego będą prezentem nie tylko bardzo stylowym, ale i niezwykle praktycznym. Na szczęście tego typu dzieła kupić możemy w niewygórowanych cenach https://www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. Nie trzeba zatem wydawać wielkich sum, by prawdziwie uszczęśliwić Nowożeńców i wywołać szeroki uśmiech na jej twarzach!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.